Kolagenowa maska do włosów Elizavecca Cer-100

Kolagenowa maska do włosów Elizavecca Cer-100

Kolagenowa Maska Do Włosów Elizavecca Cer-100 Collagen Ceramid Coating Protein Treatment wspomaga regenerację uszkodzonych (barwienie, gorące temperatury, czesanie), łamliwych i suchych włosów. Dzięki kolagenowi, kompleksowi ceramidów, białku sojowemu, allontoinie, „koktajlowi” ekstraktów roślinnych i białka pszenicy włosy znów stają się gładkie, sprężyste, lśniące i posłuszne.

Opis:

Owijając każdy włos, maska tworzy folię ochronną i zapobiega dalszemu uszkodzeniu struktury.
Kolagenowa Maska Do Włosów Elizavecca Cer-100 Collagen Ceramid Coating Protein Treatment jest przeznaczona do widocznego przywracania suchych, łamliwych i uszkodzonych przez Termo-układanie, farbowanie i czesanie włosów. Skuteczność maski wynika z bogatej kompozycji, która obejmuje kolagen, ceramidy, białko sojowe i pszenne, allontoinę i kompleks ekstraktów roślinnych.

W rezultacie włosy są ponownie „żywe”: gładkie, błyszczące, jedwabiste, łatwe do rozczesania. Maska otacza każdy włos, chroniąc przed uszkodzeniem przez temperatury i inne czynniki zewnętrzne, uszczelnia końcówki, zapobiegając rozsiewaniu.

Aktywne składniki maski wnikają w głąb włosów i wzmacniają je od wewnątrz, a na zewnątrz tworzą przezroczystą folię ochronną, która zapobiega agresywnemu wpływowi z zewnątrz. Maska nawilża i regeneruje włosy, czyni je elastycznymi, eliminuje rozdwajające się końcówki, przywraca połysk i siłę, a także eliminuje splątanie włosów, ułatwia ich czesanie i stylizację.

Zastosowanie:

Na umyte i wysuszone włosy nałóż produkt i rozprowadź go na całej długości, po 5 minutach spłucz. Aby zwiększyć skuteczność, maskę można pozostawić na włosach przez 20 minut.

Producent: Elizavecca, ” MIZMUYOK Co., Ltd”, Republic of Korea, 351-gil 24, Nambusunhwan-ro, Gangnam-gu, Seoul

Pojemność: 100 ml.