Odżywka do włosów w Saem Silk Hair Argan

Odżywka do włosów w Saem Silk Hair Argan

Saem Silk Hair Argan Intense Care Conditioner-intensywny środek do naprawy osłabionych i zniszczonych włosów. Odżywka z olejem arganowym wzmacnia i przywraca ich strukturę, nadaje im siłę i wytrzymałość. Regularne stosowanie odżywki poprawi włosy, poprawi ich stan, sprawi, że będą mocne i lśniące. Odżywka sprawia, że włosy są posłuszne, poprawia ich czesanie, nie obciąża.

Opis:

Często walka z suchymi i rozdwojonymi końcówkami jest opóźniona przez lata. Stosowanie olejów i masek prowadzi do solanki podatnych na tłustość korzeni, a odżywki nie przynoszą oczekiwanego efektu.

Silk Hair Argan Intense Care Conditioner to rewolucyjne narzędzie koreańskiej marki, które może w ciągu zaledwie trzech minut nadać włosom gładkość i zdrowy połysk, bez obciążania i utraty objętości.

Drzewo arganowe jest legendarną rośliną, której nasi przodkowie przypisywali magiczne właściwości ożywienia zmarłych i uzdrowienia rannych. Dzięki unikalnemu składowi zawierającemu do 85% nienasyconych kwasów tłuszczowych i pełnej gamie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, olej z tego drzewa jest naprawdę zdolny do cudów. Przenika do mieszków włosowych i stymuluje wzrost włosów, zapewnia odżywianie suchym i utraconym blaskiem lokom, wzmacnia i zapobiega przekrojowi i kruchości.

Koreańscy kosmetolodzy połączyli tradycyjną formułę urody z innowacyjnym odkryciem-keratyną. Jest strukturalnym składnikiem powłoki włosów, zamyka łuski i zapobiega utracie wilgoci i składników odżywczych. Keratyna natychmiast usuwa włosy z suchości, nadaje im blask i gładkość.

Silk Hair Argan Intense Care Conditioner-prosty etap pielęgnacji, który w ciągu zaledwie 3 minut wypełni suche i zniszczone włosy blaskiem, zapewni łatwość czesania i stylizacji, uwolni od kruchości i przekroju.

Zastosowanie:

Nałóż niewielką ilość odżywki na czyste, wilgotne włosy, rozprowadź równomiernie i pozostaw na trzy minuty. Spłucz wodą.

Pojemność: 380 ml.